PROcity #1 [TP][sXe] 83.238.44.7:27025

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Players
  •  » Ej, cze zmień nick. Czyli zajmowanie, kopiowanie nicków -_-

#1 2008-04-07 17:22:03

Desti

Nowy użytkownik

Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 8
Punktów :   

Ej, cze zmień nick. Czyli zajmowanie, kopiowanie nicków -_-

7 kwietnia ok. 14~15 , zwykły dzień, po szkole oczywiście CS - Procity .... . Gram, gram, gram, gadam z ziomkami.. , a tu nagle co Ciskam Tabulator i widze kolesia o niku "DestY". Pierwsza myśl, ktoś sobie robi jaja, któryś z kumpli.. . To pisze "Desty zmień nick" co się stało koleś zwiał z serwa. To szczęsliwie gram dalej.. Za chwile patrzę znów, ponawiam prośbę zmiany nicku także przez mikrofon. Koleś ucieka do przeciwnej drużyny. Moja walka zakończyła sie opuszczeniem serwera, bo już nie mogłem wytrzymać.

Chciałbym się spytać czy istnieje możliwość jakigoś zablokowania (czytaj. zbanowania) togo iż użytkownika.
Może ktoś z was powie że jest ta jedna litera zmieniona, ale czy wam by to nie przeszkadzało?? NP. Jakby ktoś Jacobie grał na nicku Iacob albo Jakob ??
Na tym serwie gram już dość dlugo, grywałem jeszcze za czasów gdy był to wasz serwer klanowy. Wielu ludzi mnie pewnie kojarzy, a nie chciałbym by ktoś grał pod takim nickiem lub nawet podszywał się podemnie.

BTW: Desti nick wymyślony przezemnie, posługuje się nim już od kilku lat, nie tylko na CS-e ale i innych grach.

Offline

 

#2 2008-04-07 23:30:20

Jacob

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-16
Posty: 15
Punktów :   

Re: Ej, cze zmień nick. Czyli zajmowanie, kopiowanie nicków -_-

daj mi znać na moje gg 1107166 gdyby sytuacja się powtórzyła to postaram sie zbanować kolesia

Offline

 
  • Index
  •  » Players
  •  » Ej, cze zmień nick. Czyli zajmowanie, kopiowanie nicków -_-

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pllast resort tolerancyjne forum domki letniskowe sobieszewo